Radio Chrześcijanin zaprasza wszystkich 14 października o godz. 19 do Siedlec na charytatywny koncert Mate.O (z zespołem). Impreza odbędzie się w sali Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach (ul. Świrskiego 31).
Wstęp wolny – jednak uczestników uprasza się (choć to nieobowiązkowe) o przyniesienie przyborów szkolnych dla dzieci z rodzin zastępczych.
Można przynieść zeszyty, mazaki, kredki, plastelinę, modelinę, farby, gumki do ścierania, ołówki, linijki, bloki rysunkowe, worek na obuwie, tornistry, itp.
Pomóc można również przygotowując paczkę z darami lub wpłacając darowiznę na ten cel na konto Fundacji Radio Chrześcijanin.
Fundacja Radio Chrześcijanin
Rachunek: 54 1020 4476 0000 8902 0149 9573
z dopiskiem: darowizna na cele statutowe RZ
Strona koncertu na Facebooku: http://www.facebook.com/event.php?eid=207311502661210
(wykorzystane w tekście zdjęcia pochodzą ze strony artysty)
Również w Siedlcach, w klubie studenckim PeHa przy ul. 3 Maja w Siedlcach 27 października w godz. 12-18 odbędzie się Dzień Dawcy Szpiku Kostnego.
Podczas akcji wszystkie zdrowe osoby w wieku 18-55 lat będą mogły zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców komórek macierzystych. Rejestracja polega na wypełnieniu formularza i pobraniu 4 ml krwi do koniecznych badań. Rejestrację organizuje Fundacja DKMS Polska.





10 lutego 2012
O komentarzy w "Charytatywny koncert w Siedlcach"
Skomentuj!