O Michale Grzejszczaku pisaliśmy już 2 lata temu. Mężczyzna od kilku lat ciężko choruje, ma guza podstawy czaszki i białaczkę szpikową.
Aby walczyć o zdrowie, Michał Grzejszczak potrzebuje pomocy finansowej, jednak bardziej niż pieniądze potrzebna jest mu wiara w to, że nie jest sam. Jego przyjaciele organizują zbiórkę nakrętek, z których dochód ma zostać przekazany na pomoc Panu Michałowi.
Zbiórka odbywa się w Łodzi i tam najłatwiej przekazać nakrętki. Jeśli jednak nie mieszkasz w tym mieście i chcesz pomóc, możesz skontaktować się z organizatorami akcji i ustalić szczegóły przekazania swoich nakrętkowych zbiorów.
Kontakt do organizatorów:
GG: 8957211
e-mail: ewik713@o2.pl
Ciągle także można wysyłać SMSy: na nr 7138 (1,23 z VAT) w treści wiadomości należy wpisać „SERCE.MG”.







27 lutego 2012
4 Komentarzy w "Nakrętki dla Michała"
Dziękujemy ślicznie pani Beatce za natychmiastową reakcję i chęć pomocy.I oczywiście za nakrętki ,które przyjadą wkrótce z Warszawy.
Jest Pani naszym aniołem:))))
Akcja się rozkręca coraz bardziej .Nasze rodziny,przyjaciele i znajomi są zaangażowani w zbieranie.Podobnież to jakaś epidemia….
Ależ skąd !!!To tylko normalny ,ludzki odruch na potrzeby innego człowieka.
Po prostu trzeba wierzyć w ludzi,w końcu jesteśmy ojczyzną JP2.A to zobowiązuje.
Trzymaj się Michu i częściej uśmiechaj:)))
Podaje nr,rachunku ,który jest założony dla Michała 98 1940 1076 5122 6060 0002 0000.Tam możemy przekazywać wpłaty na jego konto i pieniążki za nakrętki
Witam! Gdzie można oddać nakrętki w Łodzi?
Akcję prowadzimy w niektórych sklepach Społem ,ale docelowo są zbierane w sklepie 1855 ,przy ul.Chałubińskiego 22.
Pozdrawiamy.
Skomentuj!